25th Automechanika (2018), Frankfurt
Η Ecodiesel παρούσα πάντα στις εξελίξεις νέας τεχνολογίας, παρευρέθηκε στην 25η Automechanika στη Φρανκφούρτη. Ενημερώθηκε από τους συνεργάτες της εκθέτες, για την εξέλιξη στην πετρελαιοκίνηση και τη νέα ηλεκτρική-υβριδική ρομποτική τεχνολογία οχημάτων, συνάπτοντας νέες πρωτοπόρες συνεργασίες.
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/00a.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/00b.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/00c.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/01.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/01a.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/02.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/03.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/04.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/05.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/06.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/07.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/08.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/09.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/10.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/11.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/12.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/13.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/14.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/15.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/16.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/17.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/18.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/19.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/20.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/21.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/22.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/23.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/24.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/25.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/26.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/27.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/28.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/29.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/30.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/30a.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/30b.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/31.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/32.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/33.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/34.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/35.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/36.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/37.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/38.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/39.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/40.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/41.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/42.jpg)
Automechanika 2014, Frankfurt (September, 16-20)
Η Ecodiesel παρούσα πάντα στις εξελίξεις νέας τεχνολογίας, παρευρέθηκε στην Automechanika 2014 στη Φρανκφούρτη.
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/43.jpg)
Eco Diesel
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/ecodieselshop.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/10696201_570508019744256_3415786538505402628_n.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/10959653_649301881864869_8066592875796983128_n.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/11150768_694010694060654_9119372550332956393_n.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/11182068_694010357394021_2501708706687683707_n.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/magazi.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/11182290_693642417430815_7529349395809661857_n.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/11855912_735163669945356_7626606730332553028_n.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/20150923_180002-1024x576.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/20150923_180110-1024x576.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/20150923_182334-1024x576.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/68924_649301848531539_8009998402222065531_n.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/10411084_551052825023109_1704070789944750925_n.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/image-1024x576.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/12391056.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/11-1.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/18-1.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/5.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/3.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/1.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/2.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/4.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/6.jpg)
![](https://eco-diesel.gr/wp-content/uploads/2023/01/19-1.jpg)